Workshop 9.apr.2021 – The Impact of Digitalization on SMEs: Challenges for Public Governance and Economic Development

Pe 9 aprilie 2021 are loc workshop-ul “The Impact of Digitalization on SMEs: Challenges for Public Governance and Economic Development”-Policy Seminar, organizat de Korea Productivity Center (KPC), Centrul de Cercetare pentru Studii in Domeniul Productivității din Academia de Studii Economice (ASE) și Ministerul Economiei, Antreprenoriatului si Turismului (MEAT).

Raportul interimar supus dezbaterii în cadrul acestui eveniment este rezultatul cooperării dintre cercetătorii ASE si cercetătorii de la Yonsei University, Ajou University și KPC, Coreea de Sud.

aprilie 8, 2021

Categorie: Arhiva,Arhiva 2021