Sesiunea Științifică Studențească, prima ediție online

În zilele de 8 și 9 aprilie a avut loc, online, cea mai importantă manifestare științifică a studenților Academiei de Studii Economice din București, Sesiunea de Comunicări Științifice, etapa I (faza pe facultăți).

Au fost acordate pentru fiecare secțiune, următoarele premii: 360 de lei - premiul I, 285 de lei - premiul II, 210 lei - premiul III și câte 180 de lei pentru fiecare mențiune din cele patru acordate.

Felicităm pe toți cei peste 420 de studenți de la programele universitare de licență și peste 191 de la programele de masterat, care au susținut lucrările lor în cele 20 de secțiuni la licență, respectiv 9 - la masterat. A fost un prilej util, nu numai pentru studenții participanți, ci și pentru colegii lor care i-au susținut, de a afla lucruri noi, care ne fac mai bogați sufletește și mai pregătiți pentru viață.

Felicitări și pentru cadrele didactice care i-au coordonat!

aprilie 19, 2021

Categorie: Arhiva,Arhiva 2021